28 червня (п’ятниця):
– 9.00 -11.30 год. Богослужіння в Свято-Георгіївському храмі Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» с. Пляшева, Радивилівський р-н. Проводитиме богослужіння Архимандрит Софроній, настоятель монастиря.
Присутні близько 100-200 чоловік.
– 11.30 – 12.30 відбудеться відкриття ІХ Всеукраїнського фестивалю козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена» на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» в селі Пляшева Радивилівського району. Фестиваль проходитиме 28-30 червня в м. Радивилові.
– Козацьке таборування.
29 червня (субота):
– 9.00-10.30 – Літургія в Свято-Георгіївському храмі НІМЗ «Поле Берестецької битви», с. Пляшева, Радивилівський р-н.
Проводитиме богослужіння о. Олег, місцевий священик.
Присутні учасники козацьких громадських організацій, екскурсанти – 100-200 чол.
– 12.00 год. Панахида за упокій душ загиблих козаків у бою під Берестечком на козацькому цвинтарі в урочищі Монастирщина, в с.Острів, Радивилівського району. Проводитиме богослужіння о. Олег, місцевий священик.
Присутні: учасники козацьких таборувань, бл. 50-70 чол.
– 20.00 – вистава «Берестечко» (за історичним романом у віршах Ліни Костенко), герць майстерня, м. Київ.
Місце проведення: НІМЗ «Поле Берестецької битви», біля Козацького табору, с. Пляшева, Радивилівський р-н.
- Козацьке таборування.
30 червня (неділя):
– 9.00 – 12.30 Митрополиче богослужіння та Вселенська панахида за спокій душ загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України, очолювана митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, предстоятелем Православної церкви України. У співслужінні прийматимуть участь архієреї та духовенство з усієї України.
Богослужіння проводитиметься в Свято – Георгіївському храмі.
Присутні: владики зі всіх областей України, священики Рівненської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької єпархій – приблизно 180 чол. Кількість людей – близько 10 тис. чол..
12.30 -13.00 Після божественної літургії відбудеться урочиста хода і покладання квітів до пам’ятника Героям Берестецької битви.
13.10 – 14.10 – Літературно-мистецька композиція «На поклін до Козацьких могили». Звучатимуть українські патріотичні поетичні та музично-пісенні твори.
–14.00 – 15.00 – Виступи громадських та політичних діячів. Сцена заповідника
15.00 – заходи організовані козацькими громадськими організаціями Волині та Рівненщини на території заповідника, Волинською обласною організацією «Козацьке стрілецьке братство», в імпровізованому козацькому таборі.