Головна » Наукове життя » Конференція

Конференція

НАША СПАДЩИНА: ДЕ МИНУЛЕ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ З МАЙБУТНІМ

5-6 жовтня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася міжнародна наукова конференція присвячена Року культурної спадщини в Європі «Наша спадщина: де минуле зустрічається з майбутнім».
За матеріалами конференції підготовлено науковий збірник, у якому опубліковано 63 статті, авторами яких є 75 дослідників. Це – роботи представників різних наукових галузей, що досліджують пам”ятки археології, історії, архітектури, монументального мистецтва, музейні, архівні та бібліотечні колекції, Рівненщини, історичної Волині та всієї України.

Автори статей – науковці Києва, Львова, Рівного, Ужгорода, Луцька, Маріуполя, Ерфурта, Кременця, Дубна, Бродів, Збаража, Пляшеви, Пересопниці, Гданська, Острога, Кременця, Переяслава.
Вони аналізують різноманітні проблеми збереження культурної спадщини, реставрації пам”яток, наголошують на особливостях археологічних, етнографічних, мистецьких та краєзнавчих пам”яток.
На сторінках видання – статті з проблем музеєзнавства, музейної справи та вивчення музейних колекцій. Окремо вивчені питання пов”язані з розвитком Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» та цінностями комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради.